Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Team Alternate

Kolejna drużyna z LCS postanowiła zrobić roszady w swoim składzie. W zasadzie chyba tylko polskie Meet Your Makers nie poczyni zmian kadrowych, bo zmiany w reszcie drużyn są faktem lub wydają się być nieuniknione, jeżeli wierzyć spekulacjom.

Ze składem żegna się Carl “ForellenLord” Lückmann, czyli popularny EloLord grający na środkowej alei. Nie była to jego wola, został zastąpiony decyzją drużyny. W swoim oświadczeniu Carl wspomina o tym, że atmosfera w drużynie się zmieniła po tym, jak Creaton wrócił z przymusowego urlopu (złamana ręką).

Po tym wydarzeniu oraz wcześniejszej, tygodniowej absencji samego FLorda, nie wyczuwał “chemii” w drużynie. Wynik osiągnięty na europejskich finałach nie zadowalał oczywiście zawodników ATN. Zrobili oni sobie dość długą przerwę po tamtym turnieju, a w listopadzie została podjęta decyzja o zastąpieniu FLorda. Jak sam mówi, nie jest to koniec jego przygody z eSportem.

Na środkowej alei zastąpi go Kerp, zostawiający top lane dla byłego zawodnika SK Gaming – Kev1na. Kerp nie powinien mieć zbyt dużo problemów, żeby przystosować się do gry na midzie, natomiast Kev1n, który czuje się doskonale na topie, powinien być niezłym wzmocnieniem dla składu. A jak Wam podoba się ta roszada?

Obecny skład ATN.lol

  • Top: Kev1n
  • Jungle: Araneae
  • Mid: Kerp
  • AD: Creaton
  • Support: Jree
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.