Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Supa Hot Crew?

Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie w składzie występującego w europejskiej edycji LCSa Supa Hot Crew może dojść do pewnych zmian. Według najnowszych doniesień drużyna ta testuje obecnie pochodzącego ze Szwecji Amina “Amina” Mezhera, który występuje na pozycji junglera.

Pogłoski te mają swoje źródło w tym, że z drużyny rankingowej, z której czasem korzystają zawodnicy SHC odszedł obecny jungler tego teamu Matthew “Impaler” Taylor, a w jego miejsce przyjęty został zawodnik posługujący się nickiem “I Have High IQ”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skąd zatem pomysł, że tym graczem jest Amin? Otóż sam zawodnik na swoim twitterze nie kryje się z tym, że to konto jest tak naprawdę jego smurfem, a jeden z wpisów o tym mówiący możecie znaleźć poniżej:

O możliwości przeprowadzenia zmian w rosterze SHC wypowiadał się także nie tak dawno sam Impaler w jednym z wywiadów udzielonych jednemu z zagranicznych serwisów, gdzie to na pytanie czy w jego opinii Supa Hot Crew ma szansę na zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata sezonu 5 odpowiedział następująco:

Nie jestem pewien. Drużyna obecnie nie jest do końca stabilna, a roster nie został jeszcze w pełni ustalony. Niewykluczone, że w składzie dojdzie do jakiś zmian. Jesteśmy naprawdę rozczarowani, że zawiedliśmy w naszym meczu z Roccatem, ale myślę że gdybyśmy mieli szansę to pokonalibyśmy SK Gaming w Bo5.

Jeszcze do niedawna odnośnie ewentualnych zmian w SHC można było usłyszeć inną pogłoskę, według której Marcina “SELFIEgo” Wolskiego miałby zastąpić inny z naszych rodaków posługujący się nickiem “Konektiv”, który choć nie ma doświadczenia w turniejach offline’owych to może pochwalić się 9 miejscem w Challengerze na serwerze EUW. Jednak jeśli chodzi o te doniesienia to sam SELFIE zaprzeczył im za pośrednictwem ask.fm.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.