Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w składzie chińskiego giganta

W bardzo znanej chińskiej drużynie, OMG, najprawdopodobniej dojdzie do kilku zmian w składzie. Na swoim streamie Yin “Allen” Le potwierdził, że przed rozpoczęciem nowego splitu on i Ouyang “bigpomelo” Wei-Qi ponownie zamienią się rolami, a według innych doniesień Hu “xiyang” Bin najprawdopodobniej opuści drużynę.

Takowe plotki pojawiły się już jakiś czas temu, jednak ostatnio sam Xiyang zamieścił w sieci krótką i tajemniczą wiadomość, która po przetłumaczeniu prezentuje się następująco:

Rozstaję się z moimi współlokatorami, nie wiem, kiedy spotkamy się ponownie, więc jutro udajemy się do parku rozrywki by się trochę pobawić.

Wielu fanów tego zawodnika uważa, ze wspominając o swoich “współlokatorach” ma on na myśli pozostałych graczy z OMG, co oznaczałoby że, żegna się on z tym teamem. Jeśli ten scenariusz okaże się prawdziwy to najprawdopodobniej do głównego składu w tej drużynie wraca MVP letniego splitu LPL 2013 – Yu “Cool” Jiajun.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to OMG do nowego splitu przystąpi w składzie:

ChinaGogoingGao Di-PingTop
ChinaAllenYin LeJungle
ChinaCoolYu JiajunMid
ChinasanGuo Jun-LiangAD
ChinabigpomeloOuyang Wei-QiSupport

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.