Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Magic Resist

Wraz z końcem sezonu drugiego zniknął też jeden z najlepszych przedmiotów dających odporność na magię – Force of Nature. Niestety w mecie sezonu trzeciego brakuje dużego itemu, który pozwoliłby śmiać się w twarz przeciwnym AP Carry. Sytuacja ta powoduje wiele płaczy na forach Riotu. Lament graczy jest na tyle duży, że głos na ten temat zabrał sam Morello:

Xyph and I have been debating this one a bit. While I’m still considering a lot about MR (with Health being better, it does a lot to deal with many traditional mages), I think there’s one definite problem at least; even if balanced, MR doesn’t have any real big-ticket items to go “ya know, their Akali is really big and I need to deal with it” style items like Randuin’s Omen.

So, we’re still talking about the raw balance (likely at least close), but I do agree MR doesn’t feel as good as HP or armor.

Innymi słowy Panowie odpowiedzialni za balans wiedzą o istniejącym problemie braku dużego przedmiotu z MRem i po tonie wypowiedzi można się spodziewać, że w dalekiej przyszłości wprowadzane będą zmiany pod tym względem. Jednakże nie należy spodziewać ich się szybko – Morello nie użył swojego słynnego “soon”, zatem kwestia tego przedmiotu nie jest pod żadnym pozorem priorytetem Riot Games.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.