Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w kapeli Pentakill, poprawki Rumble’a i nowy Karthus

Riot raczy nas garścią nowych newsów. Zacznijmy od kapeli Karthusa – Pentakill. Zapewne większość z was zapoznała się z ich utworem – Lightbringer. Nie jest to ostatnie słowo powiedziane przez zespół. 3 czerwca wychodzi oficjalna płyta Pentakillu i co ważniejsze będzie ona dostępna za darmo. Wszystkich, którzy nie słuchali jeszcze Lighbringera zapraszam do newsa:

Nadciąga Pentakill – niesamowita muzyka w klimacie LoLa

Skoro już przy pentakillu jesteśmy to warto wspomnieć o tym, że planowany jest odświeżenie wyglądu pentakill Mordekaisera oraz Sony.
Mordekaiser


Sona

Oprócz tego pracownik Riotu – Grumpy Monkey opublikował niedawno 2 filmiki, na którym można przyjrzeć się z bliska modelowi piewcy śmierci:

Mi bardzo podobają się dopracowane detale nowego wyglądu Karthusa. Trzeba przyznać, że mimo iż twórcom schodzi sporo czasu na przygotowanie Visual upgrade’u to efekty pracy są naprawdę imponujące.

Odejdźmy na chwilkę od tematu zespołu naszego ukochanego licza. Okazuje się, że rumbleq miotacz ognia Rumbla (Q) na podstawowym skinie nareszcie zostanie naprawiony. Już przy patchu 4.7 wyszło na jaw, że zmechanizowany zabijaka zadaje mniej obrażeń używając tej umiejętności jeśli nie ma skina. Riot przeprasza, za to, że tak późno wziął się do roboty i obiecuje naprawić ten błąd wraz z wejściem patcha 4.9.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.