Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Gambit Gaming

Gambit Gaming oficjalnie uzupełniło swój skład po tym jak na przedłużenie kontraktu z drużyną nie zdecydował się nasz rodak Jakub “Kubon” Turewicz. Nowym graczem reprezentującym barwy Gambitu został Lucas “Cabochard” Simon-Meslet.

Nie jest to raczej wielkie zaskoczenie, gdyż Cabochard był już łączony z tą drużyną jeszcze w czasach kiedy to Kubon oficjalnie występował na górnej alei. Dla Simona-Mesleta nie jest to pierwsza przygoda z Gambitem, gdyż zadebiutował on w barwach tego teamu w LCS.EU podczas tygodnia rozgrywanego w Londynie, kiedy to znaczna większość składu tej drużyny nie mogła wystąpić. Poza tym epizodem Cabochard znany może być głównie z występów w Ninjas in Pyjamas, jednak drużyna ta nie tak dawno się rozpadła i gracz ten od tego czasu szukał nowego teamu.

W tej sytuacji do skompletowania rosteru Gambitowi pozostał wybór nowego ADC, gdyż już prawie z całą pewnością można stwierdzić iż Evgeny “Genja” Andryushin nie zamierza w najbliższym czasie wracać do League of Legends. Na razie ciężko jednak stwierdzić kto tak naprawdę zajmie tę rolę w Gambicie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.