Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w drużynach walczących o LCS

W składach niektórych amerykańskich drużyn, które w najbliższym czasie będą walczyć o miejsce w LCS podczas Expansion Tournamentu doszło w ostatnim czasie do kilku przetasowań. Trzema teamami, w których doszło do wspomnianych zmian są: Curse Academy, Team LoLPro i Team Coast. 

Ze składem Curse Academy żegna się pochodzący z Meksyku top laner – Cristian “Cris” Rosales, wraz z Marksmanem Joshuą “Impactfulem” Mabreyem, który był wskazywany przez sporą ilość fanów jako jedna z głównych przyczyn, przez którą CA nie zakwalifikowało się do LCS.NA już podczas turnieju relegacyjnego (drużyna ta zmierzyła się w tedy z CLG i przegrała z wynikeim 3:2). W miejsce tych dwóch zawodników do Curse Academy sprowadziło grającego na top lanie Kevina “Hauntzera” Yarnella, który dotychczas występował w barwach Team LoLPro, a także byłego zawodnika pierwszej drużyny Curse – Davida “Copa” Robersona (nie tak dawno rozstał się on z tym teamem za porozumieniem stron).

Odejście Hauntzera nie jest jedyną stratą jaką przed tak ważnym turniejem poniósł Team LoLPro. Midlanerem tej drużyny nie jest już Kanadyjczyk – Ben “LOD” deMunck, który stał się jednym z dwóch nowych nabytków Teamu Coast. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jacy gracze zastąpią Hauntzera i LODa w podstawowym rosterze LoLPro podczas Expansion Tournamentu.

Wspomniałem, że do Coast dołączyło w ostatnim czasie dwóch nowych zawodników. Oprócz LODa, nowym zawodnikiem tej drużyny został nie kto inny jak Cristian “Cris” Rosales, czyli były zawodnik Curse Academy. Sprowadzenie tych graczy, oznacza że w składzie Coast nie ma już dwóch Koreańczyków, co jest o tyle dziwne że zostali oni sprowadzeni do teamu tuż przed turniejem relegacyjnym, przez co ciężko było tak naprawdę ocenić ich potencjał (zawodnikami tymi są Yi “Miracle Yong-woo i Park “Ringer Sang-kyun).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.