Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Dignitas na górnej alei

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich organizacji eSportowych dokonuje zmian w składzie dywizji League of Legends. Po letnich rozgrywkach LCS w sezonie trzecim pozostał lekki niedosyt.  Scarra i spółka byli o krok od występów na światowych finałach, ulegli jednak w meczu o trzecie miejsce zawodnikom Team Vulcun 0-2.

Drużyna zmuszona do refleksji postanowiła posadzić na ławce obecnego toplanera  Alana ‘KiWiKiD’ Nguyen’a. Na jego miejsce do podstawowej piątki dołączył Cruz ‘Cruzerthebruzer’ Ogden, który jeszcze niedawno reprezentował takie drużyny jak Team MRN czy siostrzaną drużyne Curse – drużynę LoLPro.

Znany ze swojej dobrej gry Lee Sinem zawodnik rozpoczął wraz z drużyną przygotowania do sezonu czwartego. Dojście nowego zawodnika powinno zmotywować resztę zespołu do jeszcze większej pracy i być może zaowocuje lepszymi wynikami.

Obecna pierwsza piątka Team Dignitas.Lol

NickImię i NazwiskoPozycja
USACruzerthebruzerCruz OgdenTop
CanadaCrumbzzAlberto RengifoJungle
USAscarraWilliam LiMid
USAImaqtpieMichael SantanaAD
USAPatoyJordan BlackburnSupport

Przedstawienie nowego toplanera Dignitas (ang.)

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.