Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Cloud 9 Eclipse

Pojawia się coraz to więcej doniesień dotyczących zmian w drużynach europejskiej czołówki. Najnowsze plotki dotyczą nowego składu jednej z najlepszych (przynajmniej dotychczas) ekip występującej w Challanger Series – Cloud 9 Eclipse.

Z organizacji jakiś czas temu odszedł Tri Tin “k0u” Lam, który przez wielu uważany był za motor napędowy drużyny (zawodnik ten obecnie dołączył do superteamu występującego w barwach Ninjas in Pyjamas) i z tego powodu już na mecze turnieju relegacyjnego sięgnięto po Lucasa “Santorin” Larsena. Wiele jednak wskazuje, że ten zawodnik także postanowił opuścić C9E.

Z tego powodu na testach przebywa tam obecnie dwóch junglerów: Jonas “Trashy” Andersen, który dotychczas występował w Reason Gaming (w barwach tego teamu zaliczył kilka występów w Challanger Series), a także Amin “Amin” Mezher, który swego czasu był częścią Supa Hot Crew czy Ninjas in Pyjamas (z racji zbyt młodego wieku, przez który nie mógł on walczyć o LCS, nie utrzymał on miejsca w tych organizacjach).

Być może nie są to jedyne zmiany jakie dosięgną europejską sekcję Cloud9.  Ostatnie doniesienia mówią, że Fabian “Febiven” Diepstraten również zdecydował się zakończyć swoją przygodę z dotychczasową drużyną. Na jego miejsce przymierzany jest ponoć zawodnik posługujący się nickiem Betsy, który dotychczas zdołał zgromadzić ponad 600 punktów w Challangerze na serwerze EU West.

Jak zawsze trzeba podkreślić, że są to tylko plotki i nie należy traktować ich jako pewnik (przynajmniej do momentu oficjalnego ich ogłoszenia).

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.