logo

Zmiany interfejsu

Na serwer testowy wprowadzona została kolejna stosunkowo mała aktualizacja przynosząca ze sobą przede wszystkim kolejną porcję zmian w nowej wersji HUD-u, czy w balansie bohaterów. Przegląd nowości z nowego patcha zaczniemy jednak od nowej ikony przywoływacza, która może związana z być z konkursami artystycznymi odbywającymi się obecnie na Koreańskim serwerze. Wspomniana ikona prezentuje się następująco:

W najnowszym patchu kilka zmian otrzymał Chroma Pack dla Cassiopeii (Cassiopeia Curse), a do tego wszystkie trzy nowe Chroma Packi otrzymały swoje własne grafiki wyświetlane podczas wyboru wariantu kolorystycznego w Champion Select.
Przejdźmy teraz do wspomnianych już zmian, które dotknęły nowego HUD-u, a dokładniej rzecz ujmując statystyki takie jak KDA, ilość zabitych minionów i drużynowy wynik zostały z powrotem przesunięte w prawy górny róg ekranu. Dodatkowo  statystyki które są w jakiś sposób wzmacniane przez itemy, runy, czy masterki są od teraz zaznaczone żółtym kolorem:
Wraz z nowym patchem zmieniona została ikona nowego Q Fiory w taki sposób aby bardziej pasowała ona do zaktualizowanego wyglądu jej włosów.
[Nowa Wersja, Stara Wersja]
Do omówienia pozostały już praktycznie tylko zmiany w balansie postaci jednak zanim do nich przejdziemy warto wspomnieć, że z PBE ponownie wycofano rework Abyssal Sceptera, który na serwer testowy najprawdopodobniej powróci już po wprowadzeniu nowej aktualizacji na serwery live.

Fiora

Ogólne Zmiany
  • Wartość przyrostu Attack Speedu na poziom została zwiększona z 3 do 3.2
Bladework (E)
  • Wartość spowolnienia została zmieniona z 25/35/45/55/65% na 40/45/50/55/60%

Jeśli jesteście zainteresowani listą wszystkich zmian jakie mają szansę pojawić się na serwerach live wraz z następną aktualizacją oznaczoną numerem 5.15, to zapraszamy was do lektury tego wpisu gdzie znajdziecie wszystkie nowości wprowadzone na PBE od momentu wydania patcha 5.14: Patch 5.15 Patchnotes/ zmiany Patcha 5.15

źródło: http://www.surrenderat20.net/2015/07/730-pbe-update.html

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.
Top