Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiana nazwy przywoływacza – obniżka

W patchu 3.7, usuniemy nieaktywne konta, aby udostępnić innym graczom nieużywane imiona przywoływaczy. By ułatwić wam wybór nowego imienia przywoływacza, zamierzamy także obniżyć cenę zmiany imienia o 50%.

Za nieaktywne konto uznaje się każde konto na poziomie 5. lub niższym, na które nie logowano się od 1 stycznia 2013, lub każde konto na poziomie 10. lub niższym, na które nie logowano się od 1 stycznia 2012. Aby zachować imię, musisz zalogować się do gry i rozegrać przynajmniej jeden mecz przed godziną 8:59 w poniedziałek, 13 maja (godz. 23.59 w niedzielę  12 maja czasu pacyficznego). Jeśli się spóźnisz, nie martw się – twoje konto nadal będzie aktywne, jednakże przy następnym logowaniu zostaniesz poproszony/a o wybranie nowego imienia przywoływacza. Tylko posiadacze nieaktywnych kont są zagrożeni utratą imienia przywoływacza.

Od momentu wypuszczenia patcha 3.7 aż do 26 maja, zmiana imienia przywoływacza będzie kosztować 650 RP, zamiast zwyczajowej ceny, 1300 RP. Ponieważ Sezon Trzeci trwa w najlepsze, jest to wspaniała okazja na zaprezentowanie swoich umiejętności i kreatywności przeciwnikom.

Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy wasze wspaniałe pseudonimy na Fields of Justice!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.