Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zgarnijcie ikony przywoływacza All-Star 2017

Gracze zagłosowali i wiemy już, kto weźmie udział w All-Star. Zobaczcie, jak drużyny marzeń z każdego regionu walczą o dominację w wydarzeniu All-Star 2017.

Możecie wesprzeć swoją ulubioną drużynę marzeń, kupując w sklepie ikonę All-Star. Gracze w każdym regionie reprezentowanym przez drużynę marzeń będą mogli kupić ikonę All-Star swojego regionu w sklepie za 10 NE. Regiony, które nie są reprezentowane przez żadną drużynę marzeń, będą mogły kupić wszystkie ikony wydarzenia All-Star za 10 NE. Jeżeli chcielibyście pokazać swoje wsparcie dla innego regionu, pozostałe ikony All-Star dostępne będą dla wszystkich graczy za 250 RP za każdą.

Ikony wydarzenia All-Star będą dostępne w sklepie od 20:00 CET 30 listopada do 20:00 CET 11 grudnia.

Zgarnijcie ikonę All-Star i dopingujcie swoją ulubioną drużynę marzeń, obserwując wzloty i upadki poszczególnych zespołów. Kliknijcie tutaj po więcej informacji na temat tego kiedy, gdzie i jak oglądać wydarzenie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.