Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zawodnicy z kolejnego regionu bojkotują Dynamic Queue

Wprowadzenie przez Riot Dynamic Queue odbiło się szerokim echem wśród społeczności League of Legends, a sam system dość głośno krytykowali profesjonalni graczy z różnych regionów. Doszło nawet do tego, że spora liczba zawodników z NA zdecydowała się na zrezygnowanie z grania soloQ na rzecz meczy rozgywanych na kliencie turniejowym.

Jak się okazuje podobna sytuacja w ostatnim czasie miała miejsce również na oceańskim serwerze gdzie od jakiegoś czasu gracze z najwyższych lig musieli męczyć się z kolejkami trwającymi nawet po pięćdziesiąt minut, a także faktem iż często musieli oni grać z zawodnikami z niższego diamentu czy nawet platyny.

http://i.imgur.com/H6mUza2.jpg

http://i.imgur.com/rpcUZNP.jpg

W związku z tym gracze drużyn występujących w tamtejszym OPL i OCS nie chcąc czekać, aż Riot rozwiąże ten problem postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i ponownie jak zawodnicy z NA zrezygnować w dużej mierze z soloQ na rzecz organizowanych przez siebie meczów treningowych. Co ciekawe w przeciwieństwie do rozwiązania z Ameryki w Oceanii zdecydowano się na organizowanie wspomnianych treningów na oficjalnym serwerze dzięki czemu w takich meczach mają okazję wziąć również udział  nie profesjonalni zawodnicy posiadający miejsce w tamtejszym Challengerze. Wprawdzie stworzony przez graczy system jest stosunkowo świeży, jednak biorące w nim udział osoby zdają się chwalić jego działanie i wszystko wskazuje na to iż nie prędko powrócą oni do grania soloq.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/4p3edf/oce_challengers_have_given_up_on_dynamic_queue/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.