Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zapowiedź nowej historii meczów

Ledwie co na serwery live wprowadzony został patch 4.8, a już na PBE weszła sporych rozmiarów aktualizacja. Jednak większość nowości w niej zawartych została już przez nas omówiona (wprowadzenie VU Karthusa i dodanie nowej skórki do Quinn). Przejdźmy więc teraz do pozostałych zmian zawartych w najnowszym patchu:

Zakładka nazwana “Team Rewards”, która została wprowadzona jakiś czas temu doczekała się pewnej modyfikacji. Od teraz będziemy w niej mieć częściowy podgląd na wardy, które będzie można zdobyć poprzez zdobycie wystarczającej ilości punktów.


W aktualizacji znalazło się kilka plików dotyczących nowej historii meczów. Jeden z nich zapowiada powstanie specjalnej strony, na której będziemy mogli:

  1. Zobaczyć więcej niż 10 ostatnich gier
  2. Sprawdzić dodatkowe statystyki takie jak: ilość zabójstw smoka, średnia ilość zdobywanego złota na minutę czy miejsca śmierci
  3. Przeanalizować różnorakie wykresy dotyczące danej gry

A czego wy się spodziewacie po nowej wersji historii meczów? Jakie dokładnie rzeczy chcielibyście w niej zobaczyć?

 

źródło:http://www.surrenderat20.net/2014/05/521-pbe-update-karthus-vu-woad-scout.html

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.