Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zapanuj nad Rift dla swojego regionu

Ustawiając ikonkę swojego regionu, połączysz siły z innymi przywoływaczami w rozgrywce o to, „Kto zapanuje nad Rift?”. Gry rozegrane z ustawioną ikonką będą się liczyły do sumy punktów twojego regionu w rozgrywce o popularność regionu, która zostanie rozstrzygnięta 15 maja.

Tak wygląda aktualny postęp każdego z regionów:

Punkty uaktualniane będą w następujące dni:

  • Przed fazą grupową: 3 maja
  • Po fazie grupowej: 9 maja
  • Faza pucharowa: 12 maja
  • Początek finału: 15 maja

Więcej informacji na temat rozgrywki na ikonki poniżej!

Zaczynając od 27 kwietnia, gracze sześciu regionów startujących w turnieju MSI (Ameryka Północna, Europa, Korea, Chiny, LMS i regionu, który zwycięży IWCI) będą mogli dokonać zakupu ikonki swojego regionu w sklepie za 1 PZ. Jeżeli chcesz, możesz kupić ikonki innych regionów w sklepie za 250 RP, lecz w poniższej rozgrywce reprezentować możesz jedynie swój region.

Ustawiając ikonkę swojego regionu, połączysz siły z innymi przywoływaczami w rozgrywce o to, „Kto zapanuje nad Rift?”. Gry rozegrane z ustawioną ikonką będą się liczyły do sumy punktów twojego regionu w rozgrywce o popularność, która zostanie rozstrzygnięta 15 maja.

Osiągnięcia drużyn podczas MSI także będą miały wpływ na końcową sumę punktów, a najbardziej popularny region otrzyma dostęp do weekendu z drużynowymi PZ. Regiony, które nie zakwalifikują się do MSI będą miały możliwość zakupu ikonki MSI w sklepie za 1 PZ. Aby wyrównać szanse, punkty będą liczone w stosunku procentowym do wielkości każdego z regionów. Drużyny biorące udział w MSI będą mogły zdobyć następujące ilości punktów dla swoich regionów:

  • Pierwsze miejsce: 2000
  • Drugie miejsce: 1800
  • Trzecie i czwarte miejsce: 1600
  • Piąte miejsce: 1200
  • Szóste miejsce: 1000

Poza nagrodą punktową wliczaną do rozgrywki na ikonki, region, którego drużyna zdobędzie pierwsze miejsce w Mid-Season Invitational 2016, otrzyma ekskluzywną, złotą ikonkę. Będzie ona dostępna globalnie od 16 do 30 maja za 1 PZ dla zwycięskiego regionu i za 250 RP dla innych regionów.


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.