Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zagraj z ekipą How2Win

Zastanawiałeś się, jak to jest zagrać w jednej drużynie z członkami ekipy redakcyjnej portalu How2Win? Chciałeś stoczyć mężne boje ramię w ramię z osobami, które swoim zapałem i poświeceniem przyczyniają się do rozwoju sceny League of Legends w Polsce? A może po prostu zastanawiasz się, jak sobie radzą na Summoner’s Rift?

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w niesamowitym wydarzeniu – jest to pierwsza od dawien dawna tego typu akcja. O godzinie 19:00 zbieramy się na streamie Nepalskiego, aby wspólnie spędzić czas na Summoner’s Rift. Na streamie zostaną podane wszystkie informacje, dzięki którym możliwe będzie dołączenie do gry – zarówno hasło rozgrywki, jak i adres serwera Team Speak.

Cała akcja potrwa do godziny 21 włącznie. W tym tygodniu redakcję portalu How2Win będzie reprezentował Lupusisko – założyciel oraz administrator portalu. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa oraz oglądania streamu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.