Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zagraj w Donger Dash z How2Win!

Witajcie!

Niektórzy z Was pewnie już wiedzą o co kaman, inni natomiast dowiedzą się już za chwilę.

Aby urozmaicić Wam grę, pomóc się odstresować i zabawiać postanowiliśmy rozegrać z Wami kilka gier w trybie utworzonym przez Phantomlorda Donger Dash.

W czwartek 13. lutego o godzinie 18:00 zaczynamy wspólną zabawę – o godzinie 17:00 w oddzielnym wpisie poinformujemy o metodach zapisów.

Donger Dash to tryb rozgrywki polegający na bieganiu dookoła mapy (po wyznaczonej trasie), wygrywa osoba która pozostanie przy życiu jako ostatnia. Dokładne zasady rozgrywki przedstawiamy poniżej.

Przygotowanie do gry:

  • Dozwolone jest używanie wszystkich masterek i run
  • Z kategorii spelli zabroniony jest Teleport
  • Z rozgrywki wykluczone są następujące postacie: Shen, Twisted Fate, Pantheon i Poppy

Rozgrywka:

  • Do 15 minuty gry wszyscy starają się zdobyć jak najwięcej złota po przez farmienie, zabroniona jest walka jak i najmniejsza wymiana.
  • Po upływie 15 minut wszyscy gracze powracają do bazy w celu wyposażenia się w ekwipunek.
  • Teraz pozostaje udanie się na topa, drużyna A staje w krzakach które są najbliżej przeciwnego towera, drużyna B postępuje analogicznie.
  • Następnie wybrana osoba odlicza 5..4..3..2..1…Go! Nikt nikogo nie może atakować na topie, rozgrywka startuje na dobre!

Biegnij jak najszybciej!!!

Twoim zadaniem jest przebiegnięcie jak najszybciej po wyznaczonej trasie, za wieżami, za nexusem i dotarcie na dolną aleję aby tam spotkać się z przeciwną drużyną. Gdy zauważysz na bocie przeciwnika możesz wejść z nim w wymianę, używać umiejętności, summonerów, czegokolwiek. Jedna zasada, jeżeli przeciwnik cię minie, nie możesz go gonić. Osoby, które zginą czekają na fontannie. Mogą oni utrudniać przejście przeciwnika za fontanną następnym razem.

Wygrywa ten, kto przetrwa jako ostatni.

Poniżej prezentujemy mapę trasy:

Nie chcemy zdradzać tutaj sekretnych taktyk a jedynie zapoznać Was z systemem rozgrywki, a Wasze poczynania będziemy śledzić na streamie How2Win już jutro!

Publikujemy jeszcze film pokazowy abyście mogli dokładnie zapoznać się z systemem gry.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.