Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

yellowpete przesunięty na ławkę rezerwowych

Jakiś czas temu do wiadomości publicznej podano informację, że drużyna Evil Geniuses będzie testować graczy, którzy mogliby zastąpić któregoś z europejskich zawodników w zespole. Dzisiaj wiemy już, że do składu dołączy Johnny “Altec” Ru. W związku z jego przyjściem do drużyny, Peter “yellowpete” Wüppen został przesunięty na pozycje suba.

Przypomnijmy, że sam pomysł na przeprowadzenie testów powstał po rozczarowującym (w oczach włodarzy organizacji) splicie, w którym to EG zajęło 7 miejsce i musiało walczyć o zachowanie swojego miejsca w amerykańskiej edycji LCS. Wypróbowanie nowych zawodników uświadomiło drużynę, że jeżeli chodzi o ich botlane, wiele można by było udoskonalić.

Jeśli chodzi o następce yellowpete’a – Alteca, to jest on zawodnikiem znanym wszystkim widzom interesującym się zapleczem LCS w Ameryce. Występował  w swojej karierze w takich drużynach jak Curse Academy, The Walking Zed, czy Cloud 9 Tempest. Dodatkowo do momentu dołączenia do Evil Geniuses był on subem w Team SoloMid.

Osoby związane z EG liczą, że wymiana ADC, wraz z kilkoma innymi zmianami takimi jak zatrudnienie nowego analityka, czy ulepszenie komunikacji w grze, umożliwi drużynie na wywalczenie sobie miejsca na nadchodzących Mistrzostwach Świata.

Wszyscy fani będą mogli obejrzeć yellowpete’a w Evil Genisues po raz ostatni (przynajmniej na razie), podczas piątkowego meczu przeciwko LMQ (z powodu przepisów Riotu Altec będzie mógł zadebiutować dopiero w Sobotę).

Po tej zmianie skład tej drużyny prezentuje się następująco:

CanadaInnoXTyson KaplerTop
ScotlandSnoopehStephen EllisJungle
USAPobelterEugene ParkMid
CanadaAltecJohnny RuAD
BelgiumKrepoMitch VoorspoelsSupport
GermanyyellowpetePeter WüppenSub/AD
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.