Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Xbox One i Buddaplay na Łobez Arenie

Buddaplay to klub, innowacyjny na swój sposób, który oferuje każdemu wstępującemu doń człowiekowi kawałek podłogi. Oferuje dostęp do konsol najnowszej generacji, a także do sprzętu elektronicznego. Oferuje możliwość miłego spędzenia czasu i zakosztowania prawdziwego relaksu połączonego z obcowaniem z rozrywką elektroniczną na najwyższym poziomie.

Oferuje wynajem sprzętu i miejsca pod spotkania i szkolenia dla firm. Pytanie jednak, co ma to wszystko wspólnego z Łobez Arena?

Buddaplay zagości na naszej imprezie i przywiezie ze sobą nie lada rarytas dla graczy – dwie konsole Xbox One – sprzęt na tą chwilę oficjalnie w Polsce niedostępny. Co to oznacza dla Was moi mili? Ano to, że macie szansę zapoznać się z nowymi zabawkami ze stajni Microsoft na dwa miesiące przed ich oficjalnym Polskim debiutem i przekonać się, czy cały ten hype był lub jest warty świeczki.

Przetestujecie, doświadczycie i ocenicie.

Zapraszamy Was zatem na Łobez Arena – miejsce gdzie dzieje się technologiczna magia. Zapraszamy Was też do klubu Buddaplay tam gdzie relaks staje się gra, a gra prawdziwym relaksem.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.