Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Xaxus w nowym teamie

Jeden z dwójki naszych rodaków, którzy nie otrzymali propozycji przedłużenia kontraktu z Team ROCCAT – top laner Macin “Xaxus” Mączka najprawdopodobniej znalazł sobie nową drużynę, z którą powalczy o miejsce w nadchodzącym Expansion Tournamencie (na obecną chwilę team Xaxusa ma 405 LP w drabince rankingowej na serwerze EUW dzięki czemu zajmuje on 13 miejsce w Challengerze).

Poza naszym rodakiem w drużynie tej występują w większości gracze znani na e-sportowej scenie. Na jungli występuje Belg Karim “ImSoFresh” Bbahla, który ostatnimi czasy był częścią Ninjas in Pyjamas, a wcześniej występował między innymi w Millenium, czy przez krótki czas w barwach Lemondogs (był on częścią rosteru, który został wyrzucony z LCS.EU z powodu nie dostarczenia na czas odpowiednich papierów). Na pozycji ADC zobaczyć będziemy mogli Mohammada “Jébusa” Tokhiego, który był przemierzany do Gambit Gaming przez turniejem relegacyjnym, jednak ostatecznie team ten zdecydował się na Duńczyka Kristoffera “Krislunda” Albao Lund Pedersena. W rolę supporta wcieli się Hugo “Dioud” Padioleau, który podobnie jak Xaxus w swojej karierze występował w europejskiej edycji LCS, w barwach against All authority, a następnie był on częścią takich drużyn jak Millenium, Gamers 2 czy Ninjas in Pyjamas. Najmniej znanym członkiem tej drużyny jest midlaner pochodzący z Belgii i posługujący się nickiem “Soz Purefect“, który występował dotychczas w dość mało znanych e-sportowych drużynach.

Warto jednak zaznaczyć, że skład tej drużyny nie został nigdzie potwierdzony co wskazuje na to, że niewykluczone iż ulegnie on jeszcze zmianie, zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że w związku z nadchodzącym turniejem rozszerzającym LCS, scena jest dość rozchwiana i cały czas zachodzą w niej różnego rodzaju przetasowania.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.