Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wywiad z supportem How2Win Team – LAN Tarnowskie Góry

Wywiad z supportem How2Win Team – LAN Tarnowskie Góry

napis

Witaj Rajmanie!

Siemanko!

Jak emocje po Lanie Tarnowskie Góry ?

Emocje po Lanie ogromne. Jeszcze myślę, że nie opadły u wszystkich i żyjemy tym lanem do dziś : ). Niektórzy to odpoczywają za granicą po Lanie (Nexorhex) heheh, gardło boli mnie do dziś od krzyku, który w jakiś sposób nas motywował.

Czy jesteście zadowoleni ze swojego zwycięstwa ?

Oczywiście, że jesteśmy zadowoleni, w końcu nie codziennie zajmuje się 1. miejsce. Myślę, że jest to dla nas bardzo duży prestiż i w pewnym sensie krok do kariery esportowej, LAN nie był może na poziomie LCS, ale w końcu to LAN na którym nie było słabych przeciwników, dzięki którym mogliśmy nabrać nowego doświadczenia, poprawić wiele błędów.

Która drużyna była najcięższym celem do ogrania ?

Może tak, jak wspominałem wyżej nie było słabych przeciwników i myślę, że z każdym mieliśmy lekki, bądź duży problem. Może określę to tak, że najtrudniej nam do ogrania był FINAŁ gdzie zagraliśmy przeciwko bardzo dobrej drużynie “Mysie Pysie”, najbardziej baliśmy się Lopeza oraz Arteemo, którzy pokazali w grupie oraz innych meczach że nie są łatwymi przeciwnikami i będziemy musieli się natrudzić aby z nimi wygrać.

1

Opowiedz nam jak wyglądała waszego droga do finału na tym LANIE ?

Tak jak przed każdym Lanem lub turniejem online ciężko trenowaliśmy, omawialiśmy taktyki, sprawdzaliśmy przeciwników aby się na nich przygotować. Naszedł dzień LANA. W grupie mieliśmy 4 drużyny, z którymi rozgrywaliśmy mecz po meczu, wychodząc z grupy z wynikiem 4:0, co dało nam 1. miejsce w grupie A. Drugiego dnia graliśmy przeciwko teamowi Czarka (Atmosfera Pojednania) półfinał, który wygraliśmy 2:0, dominując totalnie w 1. meczu, natomiast w drugim Czarek zaskoczył nas wspaniała grą Ahri, lecz i to nie powstrzymało nas przed wygraną. I naszedł FINAŁ przeciwko “Mysie Pysie”, 1. mapa padła naszym łupem, 2. natomiast oddaliśmy totalnie za darmo po wspaniałej grze Arteemo na Leblanc (AD). W 3. meczu była już zacięta walka, w early game  dominowaliśmy totalnie, nie dawaliśmy przeciwnikom szans, w mid game szala przeciągła się na stronę przeciwników, lecz po dobrej grze z strony Gregsana na Nidalee i zdobyciu Quadry, pokonaliśmy “Mysie Pysie” z wynikiem 2:1

Czy stosowaliście jakieś specjalne taktyki na przeciwników ?

W fazie grupowej nie używaliśmy raczej jakiś specjalnie przygotowanych taktyk, raczej graliśmy tym czym potrafiliśmy najlepiej. Inaczej za to było już w fazie pucharowej tam już mieliśmy plan na grę, który opracował nasz trener Paweł “Eron” Sztelmach. Szczególnie można było to zauważyć w akcji w pierwszym meczu finałowym, kiedy to nasz jungler zabił bardzo szybko przeciwnego junglera i zabrał mu oba buffy.

6

Może wiele osób nie wie, ale jesteś nowym supportem w How2Win Team, jak Ci się gra w tym teamie ?

Czy nowym supportem? Może z jednej strony tak, a z drugiej nie. Może większość nie wie, ale byłem 1. supportem w Teamie How2Win, grałem z chłopakami od maja do lipca, gdzie również w tym okresie zdobyliśmy podium na Lanie w Niepołomicach zajmując 2. miejsce. Jednak w lipcu musiałem rozstać się z chłopakami z powodów prywatnych, a w tym czasie Team How2Win przygotowywał się na LANA z Krakowie Cracow Game Spot, na którym nie mogłem uczestniczyć. Po dłuższej przerwie wróciłem do chłopaków w grudniu, kiedy to Nexorhex zaproponował mi wyjazd na LANA w Tarnowskich Górach, który wygraliśmy jak wspominałem wyżej i mam nadzieję, że wyszło im to na PLUS. Z chłopakami dogaduję się dobrze i również gra jest owocna.

Jakim supportem podczas LANU najlepiej Ci się grało ?

support___thresh_wallpaper_by_welterz-d688bkiPowiem to tak, moim ulubionym supportem jest Thresh, jednak nie miałem okazji nim zagrać bo był to INSTA BAN, ze strony przeciwników jak i z naszej strony. Więc muszę określić, że najlepiej grało mi się Leoną.

Czy macie jakieś większe plany w How2Win Team dotyczące waszego gamingu ?

Plany mamy spore, zdobycie TOP 3 w Polsce, w Marcu wybieramy się na LANA do Niepołomic, gdzie znowu będziemy mieli okazje spotkać się z Mysiami, i być może tym razem, odegrają się na nas, lecz nie będzie im łatwo 🙂 A również gramy kwalifikacje do turnieju w Warszawie.

Czy chciałbyś kogoś pozdrowić ?

Tak oczywiście, chciałem pozdrowić całą drużynę 🙂 Menadżera Scrata , który dzielnie przy nas trwał podczas LANA, oraz menedżera Viiddę. Pozdrowienia również ślę do naszego “coacha” Erona, oraz rodzinę która dopinguje podczas wszystkich turniejów, a także wszystkich naszych fanów i kibiców.

Dzięki za wywiadzik !

Thresh

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.