Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wypowiedź Riotu na temat nowych trybów gry oraz One For All

Pisaliśmy już o tym na naszym fanpage’u (nie zapomnij polubić jeśli chcesz zawsze być na bieżąco z informacjami o League of Legends), jednakże zdecydowaliśmy się wstawić informacje także na stronę główną, aby większa ilość osób zapoznała się z oficjalnym stanowiskiem Riotu na temat gier 5x vs 5 y.

Nowa moda na gry kilkoma takimi samymi championami w grze wzbudza wiele kontrowersji. Na forum League of Legends pojawiła się oficjalna wypowiedź jednego z Rioterów – Brackhara, designera Riotu.

Witajcie!

Jestem prawie pewien, że większość z Was słyszała już o szaleństwie związanym z duplikowaniem championów w grach customowych (jeżeli ktoś tego jeszcze nie widział, odsyłam do filmu: http://youtu.be/fES4xl2namY . Nie sądziliśmy, że gracze odnajdą ten tryb, dlatego chciałbym ujawnić Wam, o co tak na prawdę chodzi i opowiedzieć o skutkach tych działań.

Przez kilka ostatnich miesięcy, jeden z teamów Riotu zajął się próbami stworzenia nowego i oryginalnego trybu gry, który mogliby przetestować gracze.

Wielokrotne występowanie tych samych championów nazwaliśmy One For All – jest to prawdopodobnie pierwszy mod, który Wam w przyszłości pokażemy. Tego typu tryby gry mają być krótkimi doświadczeniami, które będziemy regularnie wydawać. Szczerze mówiąc, spodobał nam się ten pomysł. Tymczasowe mody pozwolą nam pracować z graczami do nabycia doświadczenia, które trudno jest zdobyć przy standardowych rozgrywkach. Będziemy też mogli zachować świeżość w grze oraz skupić się gameplayu.One For All z punktu widzenia designera jest świetnym pomysłem, zwłaszcza że ciągle szukamy nowych możliwości. Jakie tryby gry chcielibyście ujrzeć? Nasz team chce rozpocząć proces tworzenia, wiec Wasze wsparcie będzie dla nas bardzo ważne, bo musimy wiedzieć, w którym powinniśmy iść kierunku. Jesteśmy podekscytowani pracą z Wami i faktem, że to wszystko powstanie dzięki wspólnej pracy Riotu oraz graczy.

Co do One For All… można powiedzieć, że ciągle jest niekompletne i występuje w nim wiele bugów, więc pod koniec tygodnia uniemożliwimy Wam dostęp do tego trybu. Jak zostało powiedziane – skoro już macie możliwość zagrania, to prześlijcie nam opinie na ten temat. Powiedzcie mi, którzy championi są OP, dzięki czemu mój team będzie mógł się zająć testami gry.

Nawiązując do poprzedniego tematu – nikt nie straci konta za grę One For All i nikt nie dostanie żadnego bana do momentu, w którym tryb jest dostępny. Tryb przejdzie gruntowną przebudowę jeszcze przed nowym rokiem oraz otrzyma nowe funkcjonalności. Nie będziecie musieli czekać zbyt długo, żeby znów zobaczyć 10 Karthusów na jednej mapie.

W międzyczasie życzę Wam miłej zabawy. Spróbujcie zagrać Fiddlestickasmi, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. 5 Fiddlów to jedna z najstraszniejszych rzeczy jakie mógłbym zobaczyć. Po prostu ptaki… ptaki wszędzie.

Zapraszam do dyskusji oraz odpowiedzi na pytania Brackhara – wszyscy gracze mają wpływ na przyszłość gry!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.