Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wyniki losowania PaySafe Card 20zł – Mistrzostwa Bohaterów: Runda II

Mistrzostwa Bohaterów się już rozpoczęły, a my zgodnie z panującą tradycją rozdajemy przy każdej ankiecie nagrody w postaci PaySafe Card. Dzisiaj wyłonimy użytkownika, który wzbogaci się o 20zł dzięki zagłosowaniu w drugiej rundzie Mistrzostw Bohaterów.

Zwycięzcą losowania PaySafe Card 20zł w drugiej ankiecie zostaje użytkownik…

.

.

.

Shioto. Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt pod adres kuszlyk@how2win.pl.

Pula nagród nadal jest ogromna – na swego zwycięzcę czeka jeszcze 190zł (50zł w finale, 140zł w siedmiu pozostałych rundach). Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto oraz zagłosujecie w ankietach Mistrzostw – jedną z nich możecie znaleźć już na naszej stronie (Mistrzostwa Bohaterów – Runda 3: Wojownicy).

Pamiętajcie, że do wzięcia udziału w losowaniu konieczne jest zagłosowanie będąc zalogowanym na portalu How2Win – posiadanie konta na Disqusie albo forum się nie liczy. To, czy jesteście zalogowani możecie poznać po pasku znajdującym się na samej górze strony oraz napisie „Jak się masz, <pseudonim na portalu>” (podgląd).

Poniżej prezentujemy screen potwierdzający wyniki losowania. Pamiętajcie jednak, że to losowanie, zatem teoretycznie użytkownik na ostatniej pozycji był równie blisko wygranej jak osoba na drugiej lokacie. Wiemy jednak, że ujrzenie swego pseudonimu na liście jest miłym uczuciem, więc ją prezentujemy. :)

losowanie2

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.