Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wygrana How2Win w meczu z PolskimLoLem

Chciałem napisać, że zmiażdżyliśmy naszego przeciwnika. Chciałem napisać, że pokonaliśmy ich bezboleśnie. Niestety – nie mogę. Tak naprawdę to redakcji PolskiegoLoLa należą się słowa uznania – ich wspaniała postawa podczas meczu udowadniała nam jedno – że polskie community jest w stanie być zwyczajnie pozytywne, a mecze mogą zwyczajnie bawić.

Tak – dobrze się bawiliśmy podczas meczu, rywale z PolskiegoLoLa dzielnie stawali w szranki uczestnicząc w mniejszych i większych starciach. Raz walki drużynowe wygrywaliśmy my, raz wygrywali je oni. Nie to się jednak liczyło. Pozytywna atmosfera wytworzona podczas meczu była dla nas sporym zaskoczeniem – za co chcieliśmy podziękować całej przeciwnej ekipie. Mamy nadzieję, że widzowie oglądający stream bawili się równie dobrze jak my podczas starć. Myślę, że jeszcze niejednokrotnie dane nam będzie uczestniczyć w podobnych wydarzeniach organizowanych przez wspaniałe Gromp.tv – które odwaliło kawał dobrej roboty.

Jeśli chcecie, aby więcej podobnych wydarzeń miało miejsce – wystarczy, ze zostawicie swój komentarz, dacie like’a na fanpage’u Gromp.tv czy zwyczajnie napiszecie do nich – że warto organizować podobne akcje. Oczywiście – jeśli tylko masz pomysł na rzecz, która wzbogaci polskie community – zarówno How2Win, jak i Gromp bardzo chętnie wysłuchają Twoich sugestii. Razem będziemy dążyć ku lepszej polskiej scenie :).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.