Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wygraj 50 zł w PSC – stwórz poradnik

Zasady najnowszego konkursu są bardzo proste – chcemy znacząco rozbudować bazę posiadanych przez nas poradników i w związku z tym prosimy Was o pomoc przy tym projekcie. Wiemy jednak, że w życiu nie ma nic za darmo (no dobra czasami się trafi coś ;p) dlatego całą akcję postanowiliśmy przeprowadzić jako konkurs. Dla zwycięzcy – twórcy najlepszego z najlepszych poradników przewidzieliśmy drobny upominek w postaci 50 zł w formie karty PaySafeCard. Aby zapoznać się ze szczegółowym regulaminem przejdź do rozszerzenia wpisu. 1. Aby wziąć udział w konkursie musisz przesłać na adres how2wintv@gmail.com poradnik dotyczący konkretnego championa.
 2. Wybór championów jest nieco ograniczony – nie może to być żaden champion znajdujący się na liście w tym wpisie oraz dodatkowo NIE może to być Varus, Nidalee, Vayne oraz Jarvan (poradniki będące aktualnie w budowie).
 3. Poradnik musi być dostosowany do używanej przez nas formy – powinien zawierać obrazek (minimalna szerokość 600), krótkie motto oraz 10 podsekcji:
  1. Informacje (dodatkowo muszą być tutaj zawarte wady i zalety)
  2. Runy
  3. Masteries
  4. Umiejętności
  5. Skill Order/Summoner Spelle
  6. Item Build
  7. Alternatywy
  8. Kontry/Synergie lub matchups (jedna z dwóch nazw)
  9. Jak grać? (gameplay, krótki opis)
  10. Porady
 4. Jedna osoba może przesłać dowolną liczbę poradników.
 5. Członkowie redakcji nie mogą brać udziału w konkursie.
 6. Termin nadsyłania prac mija 30 kwietnia o godzinie 23:59
 7. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 7 maja 2013
 8. Rozstrzygnięcia konkursu dokona Jury składające się z trzech osób.
 9. Akceptowalnymi formatami są: .pdf .doc. .odt
 10. Wysyłane/umieszczane w tekście zdjęcia mogą mieć dowolną rozdzielczość, jednak im wyższa, tym lepsza. Jeśli ktoś ma taką możliwość to niech do maila dołączy paczkę z obrazkami w wysokiej jakości.
 11. Przesłanie poradnika jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego edycję oraz publikację na portalu how2win.pl
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.