Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wyciekły pierwsze informacje na temat nowego championa – Kayna i Rhaasta

Od momentu premiery nowego championa minęły już ponad dwa miesiące, a teraz wszystko wskazuje na to iż już w najbliższej przyszłości doczekamy się premiery nowego bohatera.

Wszystko za sprawą najnowszego przecieku w postaci krótkiego materiału wideo rzekomo ukazującego działanie pasywa nowej postaci w League of Legends (film ten podobny jest do tych obecnych przy oficjalnych ujawnieniach  championów). Z tego filmu wywnioskować możemy iż nowa postać zabijając wrogich bohaterów będzie w stanie pochłonąć ich dusze by następnie użyć ich do przemiany w jedną z dwóch posiadanych przez siebie form (transformacji tej podobno dokonać będziemy tylko na spawnie znajdującym się w naszej bazie), rzekomo zwanych odpowiednio Kayn (niebieska forma)  i Rhaast (czerwona forma). Jak również zauważyć można na wspomnianym materiale wideo czerwona forma tego championa posiadać ma umiejętność podrzucającą przeciwników (wyglądem przypominającą Q Siona), a także dasha zadającego obrażenia AoE (podobnego do tego posiadanego przez Yasuo), natomiast niebieska forma zdaje się cechować mocniejszymi i szybciej wyprowadzanymi auto-atakami. Wspomniany film znaleźć możecie poniżej.

Przeciek ten zdaje się w miarę pokrywać z zapowiedzią obecną w oficjalnym artykule Riotu zwanym “Plany dotyczące bohaterów, czerwiec 2017 r.” (przeczytać go możecie tutaj). Dla przypomnienia zgodnie z nią  nowy bohater ma być prowadzącym dobrze radzącym sobie na pozycji junglera i posiadającym przy tym zdolność do transformacji, która nie przypomina żadnej z transformacji obecnych dotychczas w grze.  Z nową postacią związany ma być również znajdujący się poniżej obrazek, który zgodnie z przeciekiem ukazywać ma oko demonicznej formy nowego championa.

O tym czy przeciek ten jest prawdziwy powinniśmy się dowiedzieć najpewniej jeszcze dzisiaj, jako że wieczorem na serwery testowe najprawdopodobniej zostanie wprowadzona aktualizacja rozpoczynająca przygotowania do wprowadzenia na serwery live patcha 7.14, w którym to moglibyśmy się spodziewać również premiery Kayna i Rhaasta.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/6jr2lz/screenshots_for_the_upcoming_champ_kayn_and_rhaast/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.