Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wspaniała Ewolucja Mecha Vel’Koza

Użytkownik: Kreator

Hasło: *************

Obiekt: BC.Inwigilator

Dostęp do: BC.INWIGILATOR.v3.log2.25 uzyskany

Pojmany obiekt badań unosi się w powietrzu mimo braku skrzydeł i napędów odrzutowych. Działa laserowe i pozostałe elementy uzbrojenia świadczą o pochodzeniu z Pustki oraz możliwościach Zmechanizowania. Obiekt cechuje wysoka inteligencja, lecz i tak podda się mojej woli.

Usunięcie organicznego pancerza Pustki to dla mnie chleb powszedni, lecz jego zamiana na czerwono-metaliczną zbroję z brązu jest już ukoronowaniem mego poczucia estetyki.  Postanowiłem nie ograniczać jego poziomu inteligencji, lecz po części ograniczyć wolę z nią związaną. Stworzenie to będzie jedynie przetwarzać informacje niezbędne do zniszczenia celu. Inne funkcje zostały wyłączone. Nieco podrasowałem jego uzbrojenie, zwiększając natężenie laserów i dodając gdzie nie gdzie rakiety.

Pierwszym testem Inwigilatora będzie rozpoznanie komórki Ruchu Oporu, zdobycie informacji na temat całej siatki i pozbycie się kłopotliwego przywódcy obozu. Ulepszony, poddany wspaniałej ewolucji, a przede wszystkim mój! Mecha Vel’Koz mnie nie zawiedzie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.