Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wprowadzenie do LMS

League of Legends Masters Series, znane szerzej jako “LMS”, jest odłamem Garena Premier League (GPL).  Drużyny z Taiwanu, Hongkongu i Macao odłączyły się od GPL-a i założyły swoją własną ligę. W tym krótkim wpisie postaram się odrobinę przybliżyć Wam sytuację panującą w tym regionie.

Gry rozgrywane są w systemie Best of One, czyli tak jak jest na przykład w Europie. Cztery najlepsze drużyny awansują do playoffów. Im wyższe miejsce, tym więcej zespół dostanie tak zwanych Circuit Points. Drużyny z największą liczbą punktów będą rywalizowały o dziką kartę, by dostać się na Mistrzostwa Świata. Powodem jest to, że LMS jest stosunkowo nową ligą i inne regiony mają już zarezerwowane miejsca dla swoich drużyn. Składy z tej ligi znajdują się więc w podobnej sytuacji, co na przykład drużyny z Rosji czy z Brazylii.

Drużyny występujące:

Taipei Assasins

Taipei Assasins

 

Ahq e-Sports Club

Ahq e-Sports Club

 

Dream or Reality

Dream or Reality

 

Hong Kong Esports

Hong Kong Esports

Logitech Sniper

Logitech Sniper

Midnight Sun e-Sports

Midnight Sun e-Sports

 

Never Give up

Never Give Up

 

 

Aktualne wyniki spotkań:

Season Rankings
1.
Taipei Assassins
12-1
1.
yoe Flash Wolves
12-1
3.
ahq e-Sports Club
8-5
3.
Hong Kong Esport
8-5
5.
Never Give Up
5-8
6.
Logitech Snipers
4-9
7.
Midnight Sun Esports
3-10
8.
Dream or Reality
0-14

Jak widzimy drużyny z samej góry tabeli praktycznie nie dają szans drużynom z dołu. Jest to rzecz często widywana w tamtych regionie. Wiadomo, sezon się jeszcze nie skończył, ale już praktycznie wiadomo, kto przejdzie do playoffów. Jedyna walka, która pozostała, toczy się pomiędzy ahq e-Sports Club Hong Kong Esports o trzecie i czwarte miejsce. Drużyna Never Give up jest mocno niestabilna, więc raczej pozostanie na swojej pozycji.

Kolejne mecze będą odbywać się od jutra, od godziny dwunastej. Będą lecieć aż do końca tygodnia.

Rozgrywki będziecie mogli oglądać na twitchu lub na lolesports.com. Jeśli jednak o tej godzinie będziecie w szkole czy w pracy, nie wszystko jest stracone. TUTAJ będziecie mogli nadrobić zaległości. Powtórki pojawiają się od dwóch do siedmiu godzin po zakończeniu gier.

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.