Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Woolite oficjalnie w Team Roccat

Oficjalnie poinformowano nas dzisiaj, że polski ADC Paweł “Woolite” Pruski nie będzie już występować w nadchodzącym sezonie w barwach Copenhagen Wolves i zgodnie doniesieniami jakie pojawiły się jakiś czas temu dołączył on do Team ROCCAT.

Woolite, który w poprzednim sezonie był uważany za najlepszego zawodnika Copenhagen Wolves zastąpił w barwach Roccatu Pawła “Celavera” Koprianiuka, z którym drużyna nie zdecydowała się przedłużyć kontraktu po zakończeniu poprzedniego splitu LCS.EU. Zatrudnienie nowego Marksmana oznacza, że Roccat musi załatać przed rozpoczęciem sezonu jeszcze jedną dziurę w składzie, która powstała po odejściu z niego Marcina “Xaxusa” Maczki, który dotychczas pełnił w drużynie rolę top lanera.  Wiele wskazuje na to, że Roccat bardzo poważnie rozważa możliwość zatrudnienia Erlenda “Nukeducka” Våtevika Holma (w takiej sytuacji Remigiusz “Overpow” Pusch przeniósł by się na topa), jednak sprawa ta jest najprawdopodobniej uzależniona od tego czy Riot w Grudniu zdecyduje się na zniesienie bana nałożonego na Nukeducka i Mithy’ego.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.