Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Właściciel Team Dignitas ukarany

Riot Games dbając o swój wizerunek stara się ukarać każdy przejaw wulgaryzmów oraz obrażania innych osób. Tym razem ukarany został Michael ‘ODEE’ O’Dell, czyli właściciel odnoszącego ostatnio spore sukcesy w LCS Team Dignitas.

Riot ukarał właściciela grzywną 1 000 dolarów, tłumacząc swoją decyzję faktem, że naganne zachowanie nie będzie tolerowane nie tylko wśród graczy, ale również ten punkt regulaminu dotyczy właścicieli drużyn. Zachowanie łamiące normy związane było z wulgarnymi wypowiedziami O’Della na czacie Twitcha podczas jednego z odcinków “Summoning Insight” współtworzonego przez Thorina oraz MonteCristo, gdzie gościem był zawodnik DIG ZionSpartan.

Od lewej Imaqtpie, Travis oraz ODEE. źródło: team-dignitas.net

Dodatkowo gdy moderatorzy chcieli go zablokować, zagroził on, że nie dopuści portalu OnGamers do swoich zawodników w przyszłości oraz uniemożliwi przeprowadzanie wywiadów z jego podopiecznymi. Riot podsumowując swoją decyzję w oświadczeniu dodał, że takie zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne i nie przystoi właścicielowi drużyny LCS.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.