Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wkrótce poznamy przyszłość Incarnati0na

Sprawa anulowania bana Nikolaja “Incarnati0na” Jensena od jakiegoś czasu dzieli ludzi związanych z League of Legends.

Część społeczności uważa, że utalentowany gracz powinien mieć możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w LCS, podając za argument znaczną poprawę postawy zawodnika i widząc w nim nadzieję Europy na dogonienie Koreańczyków. Natomiast frakcja przeciwników uwolnienia Incarnati0na z okowów bana twierdzi, że jego zachowanie w momencie, gdy został ukarany faktycznie kwalifikuje się na dożywotni zakaz gry w LoLa i powinien on zostać podtrzymany niejako dla przykładu. Niezależnie od zajętego stanowiska należy jednak przyznać, że Duńczyk ma niesamowity talent i mógłby wnieść powiew świeżości do LCS-owej codzienności. A być może stanie się tak już niebawem. Dotarły do nas bowiem informacje jakoby jego sprawa miała być ponownie rozważona przez Riot Behaviour Team na spotkaniu, które odbędzie się w grudniu, co zostało przekazane szerszej publiczności przez dziennikarza e-sportowego pracującego obecnie dla Daily Dot Richarda Lewisa na jego streamie. Ewentualna pozytywna decyzja zespołu odpowiadającego za bany otworzyłaby Incarnati0nowi drzwi do dołączenia do niemal każdej ekipy ze Starego Kontynentu na czele z SK Gaming oraz, w związku z ostatnimi doniesienia na temat xPeke – Fnatic. Najwięcej mówi się jednak o możliwości utworzenia przez duńskiego gracza zespołu ze znakomitym szwedzkim strzelcem Martinem “Rekklesem” Larssonem.

mithyW tym samym czasie wyjaśnią się także losy innych profesjonalnych graczy, którzy zostali dotknięci banem, czyli Erika “Nukeducka” Holma oraz Alfonso “Mithy’ego” Aguirre. Byli zawodnicy Ninjas in Pyjamas czekają na decyzję Riotu z wytęsknieniem, gdyż pozostają w kontakcie z potencjalnymi pracodawcami, lecz nie mogą podpisać kontraktów zanim nie zostaną oficjalnie odbanowani. Nukeduck jest najpoważniejszym kandydatem do zajęcia pozycji midlanera w Teamie Roccat, natomiast występujący na pozycji supporta Mithy jest łączony z kilkoma drużynami z europejskiej czołówki jak choćby Alliance czy Supa Hot Crew.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.