Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wkrótce dojdzie do rozpadu składu Splyce?

Poprzedni sezon był wyjątkowo udany dla europejskiego zespołu Splyce – zespół ten nie tylko dał radę zakwalifikować się do Mistrzostw Świata 2019, ale nawet doszedł do fazy ćwierćfinałów tego turnieju.

Wszystko wskazuje jednak na to, że po takim sukcesie zespół ten przejdzie znaczące zmiany przed sezonem 2020. Już od dłuższego czasu mówi się, że drużyna ta w nadchodzącym sezonie zostanie przemianowana na MAD Lions, ale zmiany dotkną również skład drużyny.

Niedawno dotychczasowy top laner zespołu Tamás “Vizicsacsi” Kiss ogłosił, że wraz z zakończeniem tego sezonu kończy swoją e-sportową karierę motywując swoją decyzję brakiem motywacji do dalszego grania. Według najnowszych doniesień wkrótce zespół opuścić ma również support Tore “Norskeren” Hoel Eilertsen, jako że jego kontrakt ma w najbliższym czasie zostać wykupiony przez Excel Esports.

Rozpad dotychczasowego składu rostera Splyce dopełnia fakt, że wraz z końcem sezonu 2019 wygasną umowy Andreia “Xerxe” Dragomira i Kaspera “Kobbe” Kobberupa, którymi zainteresowane są rozmaite zespoły zarówno z Europy jak i Ameryki. Oznacza to, że obecnie jedynym zawodnikiem Splyce, który jak się wydaje może pozostać na kolejny sezon w zespole jest mid laner Marek “Humanoid” Brázda .

źródło: =https://www.espn.com/esports/story/_/id/28088755/sources-norskeren-leaving-splyce-excel-esports https://www.twitlonger.com/show/n_1sr2itp

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.