Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wisiorki League of Legends

ezreal_wisior_2Gadżetów związanych z League of Legends wbrew pozorom nie jest tak dużo na naszym rynku – poza czapeczkami Teemo i koszulkami z motywami z Lola niewiele jest rzeczy, których zdobycie jest łatwe. Rynek gadżetów nie został wystarczająco dobrze zagospodarowany przez Riot – w związku z tym artyści postanowili wypełnić lukę i dać graczom możliwość zakupu przedmiotów związanych ze swoją ulubioną grą. Wbrew pozorom dostęp do tych gadżetów nie jest tak prosty, a jakość części z nich pozostawia sporo do życzenia. Tym bardziej ucieszyliśmy się, gdy jeden z naszych użytkowników podesłał nam informacje o kolejnej z polskich artystek, która zaczęła przygotowywać rzeczy związane z League of Legends.

Małgorzata Bojarowska stworzyła niesamowite wisiorki z Ezrealem, które zobaczyć możecie na zdjęciach ilustrujących wpis. Jako fanka League of Legends zdecydowała się kontynuować tworzenie sztuki związanej z Lolem. Prace będzie można oglądać bezpośrednio na stronie www.pracowniamb.pl, a my zdecydowaliśmy się, że w jednym z kolejnych konkursów wygrać będzie można wisior z jedną z postaci League of Legends. Którą? Zadecydują o tym komentarze pod wpisem, do których serdecznie zapraszamy.

ezreal_wisior_1

Informację przesłał: CaptaiNTsubasA – dzięki!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.