Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Więcej informacji o reworkach Rengara i Miss Fortune

Po pewnym okresie testowania Riot postanowił dostarczyć nam więcej informacji na temat reworku Rengara. Informacje te głównie dotyczą kolejnych zmian jakie zdecydowali się oni wprowadzić:

  • Bonus do movement speed-a pojawiający się w ultimate będzie od teraz znacznie większy zaraz po aktywacji jednak będzie on malał wraz z czasem trwania tej umiejętności.
  • rengare E Rengara od teraz będzie dodawało bonus do movement speeda podczas poruszania się w kierunku trafionego celu (aby umiejętność ta nie stała się zbyt mocna zmniejszona zostanie wartość slowa)
  • Wszystko wskazuje iż Bonetooth po zmianach będzie zajmował miejsce trinketa (prawdopodobnie także będzie miał trzy różne wersje tak jak normalny trinket, gdyż testy jakie Riot prowadził w kierunku jednego unikalnego trinketa nie zakończyły się sukcesem)

Rengar po zmianach wydaje się lepiej pasować na Top lane niż na jungle, ale jego potencjał na ganki po 6 lvlu nadal wydaje się bardzo duży.


Wszystko wskazuje iż zmiany jakie dosięgły Miss Fortune na serwerze testowym nie wejdą wraz z najbliższym patchu. Jeden z pracowników Riotu wypowiedział się iż zmiany te przewidziane są na patch 4.5, co oznacza iż zaraz po wprowadzeniu patcha 4.4 znowu dostaniemy możliwość testowania ich na PBE.

Stale aktualizowaną listę zmian nadchodzącego patcha znajdziecie w temacie: Patch 4.4 Patchnotes / zmiany Patcha 4.4

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.