Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wewillfailer w Coast

Amerykańskie Team Coast co raz bardziej się w wzmacnia przed Expansion Tournamentem, w którym to drużyna ta będzie starała się wywalczyć miejsce w nadchodzącym splicie LCS.NA. Najnowszym nabytkiem tego teamu został pochodzący z Belgii Bram “wewillfailer” de Winter, który będzie pełnił w Coast rolę trenera.

Wewillfailer jest znany przede wszystkim z występów na pozycji supporta w wielu różnych europejskich drużynach. W swojej e-sportowej karierze miał on okazję występować przez pewien czas w EU LCS, reprezentując barwy Lemondogs i SUPA HOT CREW, a do niedawna był on jeszcze częścią występującego w EU Challenger Series H2k Gaming. Wniesie on z pewnością do CST sporą dawkę scenowego doświadczenia (żeby pokazać od jak dawna zawodnik ten jest częścią e-sportowej sceny wystarczy powiedzieć, że formalnie został on Mistrzem Świata Sezonu 1 wraz z Fnatic, gdyż zastępował w kilku początkowych meczach xPeka) , które może zaprocentować w czasie tak ważnego turnieju .

Przypomnijmy wewillfailer nie jest jedynym nowym nabytkiem, który w ostatnim czasie dołączył do Coast. Dopiero co informowaliśmy was o tym, że dwóch Koreańczyków sprowadzonych do teamu przed turniejem relegacyjnym, zastąpiono byłym top lanerem Curse Academy Cristianem “Crisem” Rosalesem i występującym dotychczas w Team LoLPro mid lanerem Benem “LODem” deMunckiem.  Czas pokaże czy decyzja o przeprowadzeniu tak wielu zmian przed Expansion Tournamentem okaże się słuszna i czy nowy skład Coast będzie miał okazję zaprezentować się w LCSie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.