Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

wewillfailer oficjalnie w SHC

Podczas ostatniego weekendu drużyna Supa Hot Crew organizowała testy by jak najlepiej załatać dziurę jaka powstała po tym jak Maxime “Migxa” Poinssot został przesunięty na ławkę rezerwowych, a potem przeszedł na emeryturę. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem z puli testowanych graczy okazał się być Bram “wewillfailer” de Winter.

Ten belgijski zawodnik z pewnością może wspomóc drużynę swoim ogromnym doświadczeniem, nabytym w czasie występów w takich zespołach jak: Millenium, mousesports, H2k Gaming czy against All authority. Warto wspomnieć także o tym, że pełnił on rolę suba za xPeka w pierwszych dniach Mistrzostw Świata sezonu pierwszego. Zna się on także z obecnym ADC drużyny, którym oczywiście jest Rasmus “MrRalleZ” Skinneholm, gdyż przebywali oni w tym samym czasie w Sinners Never Sleep i Lemondogs (sam Bram już po odejściu Rasmus’a z LD przez pewien czas miał możliwość występowania w barwach tej drużyny w ówczesnej edycji EU LCS).

Po tej zmianie skład Supa Hot Crew prezentuje się tak:

SwedenMimerMimer AhlströmTop
United KingdomImpalerMatthew TaylorJungle
PolandSelfieMarcin WolskiMid
DenmarkMrRalleZRasmus SkinneholmAD
BelgiumwewillfailerBram de WinterSupport

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.