Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Weekend z Fnatic.Lol w ich Gaming House’ie.

Jedna z najsłynniejszych organizacji, triumfatorzy sezonu pierwszego wraz z Steelseries, ESL TV oraz MSI postanowili dać szanse dwóm szczęśliwcom na odwiedzenie obecnego domu dywizji League of Legends. Jest to również szansa na wymianę zdań oraz potrenowania z xPeke czy sOAZ’em. Wymarzona wycieczka do Kolonii pewnie dla wielu z nas. Niestety istnieją pewne ograniczenia…

 

Od razu podaję informację, która pewnie wielu z was rozczaruje, konkurs przeznaczony jest tylko dla mieszkańców NIEMIEC. Co bezpośrednio dyskwalifikuje niestety większość z nas.
Szczęśliwców czeka przygoda trwająca na początku maja – dokładnie od 3 do 5. Organizatorzy przewidzieli atrakcje takie jak:

– Wizyta w Gaming House
– Sprzęt od Steelseries oraz Fnatic dla obu zwycięzców + tajemnicza niespodzianka
– Prywatny trening z drużyną
– Wieczorne wyjście w miasto wraz z drużyną
– Wizyta w Studiu ESL
– 150 euro na podróż

Naprawdę mega opcja, szkoda że nie dostępna dla nas, chyba, że ktoś aktualnie posiada obywatelstwo Niemieckie 🙂 Dla zainteresowanych i spełniających warunki Link do zgłoszenia.

Join Fnatic LoL in Cologne

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.