Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ważne zmiany w regulaminie ESL

Jeżeli mieliście okazję lub będziecie chcieli rozpocząć swoją przygodę z turniejami ligi ESL powinniście zapoznać się ze zmianami w regulaminie. Zmiany te wejdą w życie już od 4 lipca, dotyczą one sekcji League of Legends i regulują zasady otrzymywania nagród.

3.7 Nagrody

3.7.1 Nagrody pieniężne

Menedżer/kapitan (w przypadku drużyny) lub gracz, który zwyciężył w rozgrywkach, gdzie do wygrania były nagrody pieniężne, ma obowiązek w ciągu 72h od zakończenia turnieju zgłosić wszystkie dane osobowe poprzez etykietę wsparcia. Zbiorczy ticket ma zawierać imię, nazwisko, miejscowość, nr pesel i nr konta bankowego każdego ze zwycięzców. Jeśli odpowiednie dane nie zostaną wysłane w podanym czasie, nagrody przepadają na rzecz organizatora.

3.7.2 Nagrody rzeczowe

Menedżer/kapitan (w przypadku drużyny) lub gracz, który zwyciężył w rozgrywkach, gdzie do wygrania były nagrody rzeczowe, ma obowiązek w ciągu 72h od zakończenia turnieju zgłosić wszystkie dane osobowe poprzez etykietę wsparcia. Zbiorczy ticket ma zawierać imię, nazwisko, adres zamieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość każdego ze zwycięzców. Jeśli odpowiednie dane nie zostaną wysłane w podanym czasie, nagrody przepadają na rzecz organizatora.

3.7.3 Nagrody w postaci RP

Nagrody w postaci RP przyporządkowywane są do nazw kont graczy biorących udział w finale rozgrywek. Jeśli zwycięzca ma życzenie przeniesienia wygranych RP na inne konto, które jest jego własnością, może to zrobić, wysyłając prośbę poprzez etykietę wsparcia. Ticket musi zostać wysłany w ciągu 72h od zakończenia turnieju, a ponadto ma zawierać link do turnieju oraz nowy nick, na który mają zostać wysłane RP. Nie ma możliwości przenoszenia nagród między serwerami. Jeśli w czasie oczekiwania na RP zmianie ulegnie przypisana nazwa konta gracza, nagroda przepada.

3.7.4 Czas na wysłanie nagród

Nagrody pieniężne oraz rzeczowe wysyłane są do 90 dni po zakończeniu turnieju. Nagrody w postaci RP powinny pojawić się na zwycięskim koncie w ciagu miesiąca, może się jednak zdarzyć, że oczekiwanie się wydłuży.

Zmiany te mają wpłynąć na szybszą możliwość rozliczeń z graczami. Długi okres oczekiwania na nagrody jest problemem, na który od dawna narzeka społeczność. Całość regulaminu znajdziecie tutaj. Życzymy powodzenia w popularnych Go4Lolach oraz wielu innych turniejach organizowanych przez ESL.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.