Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Warsztat hextech wkrótce pojawi się na PBE

Jesteśmy prawie gotowi, aby rozpocząć testy łupów i Warsztatu hextech. Jutro, czyli 13 stycznia, wprowadzimy ten nowy system na PBE. Chcieliśmy stworzyć dla graczy nowy sposób na odblokowywanie bohaterów oraz skórek i podobnej zawartości, więc z początkiem 2016 roku wprowadzamy nowy system. W związku z nim mamy dwa cele: uznawać i nagradzać bardzo dobrą grę w League oraz umożliwić zdobywanie losowych łupów w dużo tańszy sposób.

W najbliższą środę pracownicy Riotu odpowiedzialni za Warsztat hextech, łupy oraz aktualizację nagród związanych z Maestrią bohaterów będą czatowali nt. projektowania oraz testowania nowego systemu, więc jeśli chcielibyście uzyskać więcej informacji o najnowszym sposobie na powiększenie swojej ligowej kolekcji udajcie się na sesję pytań i odpowiedzi poświęconą Warsztatowi hextech oraz łupom, która odbędzie się 13 stycznia 2016 roku o 20:00 czasu polskiego.

Po raz pierwszy słyszysz o Warsztacie hextech i łupach? Dowiedz się więcej o zmianach w sezonie 2016 na tej zaktualizowanej stronie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.