Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

W drodze do przedsezonu: Narzędzie treningowe

Co takiego?

Rok temu strzeliliśmy sobie w stopę w naszym pierwszym Riot Pls, mówiąc nad czym pracujemy, a nad czym nie. Powiedzieliśmy wtedy, że nie mamy zamiaru zajmować się przygotowaniem narzędzia treningowego — środowiska, w którym moglibyście trenować w pojedynkę, bez ograniczeń. Wyraziliście swoje niezadowolenie, a my wzięliśmy je sobie do serca.

Sześć miesięcy temu zmieniliśmy decyzję odnośnie narzędzia treningowego, ale zdaliśmy sobie też sprawę, że musimy bardziej rozwinąć aktualizację klienta, zanim będziemy mogli zająć się tworzeniem nowych funkcji. Dlatego powiedzieliśmy, że opublikujemy aktualizację, gdy zaczniemy faktyczną, konkretną pracę nad narzędziem treningowym.

Oto wspomniana aktualizacja.

Narzędzie do ulepszania i doskonalenia waszych umiejętności.

Może jeszcze tego nie zauważyliście, ale w Sezonie 2017 my będziemy spełniać dawno złożone obietnice, abyście wy mieli odpowiednie narzędzia do poprawienia swojej gry. Prace nad narzędziem treningowym dopiero ruszają, ale jesteśmy gotowi podać więcej informacji na ten temat.

Nasze początkowe podejście do narzędzia treningowego zakładało niewielki zakres, prostotę i łatwość użycia — raczej coś w rodzaju worka treningowego niż w pełni wyposażonej siłowni. Ponadto nie tworzymy tego narzędzia specjalnie dla profesjonalistów. Każdy gracz od Pretendenta po Brąz powinien docenić tryb treningowy dla jednego gracza, który umożliwia ćwiczenie mechaniki i ruchu po mapie. Obecnie nie planujemy rozwijania narzędzia treningowego dla wielu graczy, służącego do treningów zorganizowanych drużyn. Gdy wypuścimy pierwszą wersję narzędzia, sprawdzimy, czy rzeczywiście ułatwia graczom doskonalenie się w pojedynkę.

W naszej wizji League of Legends jest globalnym sportem popularnym przez pokolenia. Chcemy, abyście mogli trenować efektywnie bez konieczności czekania 5 minut za każdym razem, gdy zamierzacie przećwiczyć kluczową umiejętność. Narzędzie treningowe to dostępna w League of Legends wersja sparingu z workiem treningowym; dodatkowy trening, który możecie stosować, grając nieznanym pod względem mechaniki bohaterem, abyście mogli z większą pewnością siebie wchodzić na Rift.

Oto kilka rzeczy, które zapewni wam narzędzie treningowe:

  • Nieograniczone złoto
  • Resetowanie czasów odnowienia
  • Blokowanie poziomu
  • Zatrzymanie pojawiania się stworów

Wciąż pracujemy nad pełną listą funkcji, ale przyszłe dodatki także będą skupiały się na tym, by pomagać wam skuteczniej trenować w pojedynkę. Prace nad prototypem narzędzia treningowego dopiero się zaczęły, ale wypatrujcie aktualizacji, w miarę jak będziemy pracować nad nim w ciągu przedsezonu!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.