Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

VU Pantheona

IronStylus wypowiedział się w temacie na oficjalnym forum gry odnośnie przyszłej aktualizacji Pantheona, chcąc uczynić go czymś więcej, niż tylko “Spartiatą bez twarzy”. Poniżej treść wpisu użytkownika forum:

To dla mnie bardzo trudne zagadnienie.

Pantheon jest świetny, ponieważ jest typowym Spartiatą bez twarzy.

Pantheon jest kiepski, ponieważ jest typowym Spartiatą bez twarzy

Pantheon ma problem z tym, że jego historia jest spłycona i jako postać nie ma swojego charakteru.

Pantheon jest ŚWIETNĄ postacią.

Pantheon może zostać ukazany jako postać z krwi i kości, jeśli otrzymałby twarz, i przestać być tylko powierzchowną, żartobliwą postacią.

Absolutnie uwielbiam Pantheona, i byłbym zły, gdyby nie pozostał sobą.Czy to w porządku, że jest jednowymiarowym bohaterem?

Jak można nadać mu osobowość bez usuwania wszystkiego, co w nim kochamy?

Riot: Co zrobić?!

Pantheon
Odpowiedź Riotera:

Dobre pytania. Osobiście chciałbym, by Pantheon przestał być jedynie “Spartiatą bez twarzy”, ale niekoniecznie oznacza to, że faktycznie otrzyma twarz. Myślę, że jest symboliczny, ponieważ pozbawiony twarzy reprezentuje ukształtowany przez Spartan styl. Być może moglibyśmy nadać mu twarz, lub dodać trochę geometrii, by nie był to jedynie pusty hełm, ale nie sądzę, byśmy całkowicie odkryli głowę Pantheona.

Co do zrobienia skina przedstawiającego go bez nakrycia głowy – sam nie wiem. Hełm jest istotną częścią tej postaci. Nawet, jeśli nie będzie to szczególnie widoczne w samym modelu bohatera, chciałbym nadać mu trochę głębi. Tak samo z jego bronią i tarczą – muszą się wyróżniać.

Ironstylus odpowiedział też na zarzut stawiany przez jednego z użytkowników forum League of Legends o “niepracowaniu nad Visual Upgradem dla Pantheona”:

Kto powiedział, że nad nim nie pracujemy? To, że nad nim pracujemy nie oznacza, że jego aktualizacja jest w fazie produkcji. Jest około pięćdziesięciu bohaterów potrzebujących swego rodzaju VU. Około dziesięciu z nich to nasze priorytety – postaci wymagającego całkowitego remontu. W przypadku Pantheona nic nie jest jeszcze zaplanowane, lecz może się to zmienić w zależności od okoliczności, dokładnie tak jak w przypadku Sejuani.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.