Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja] Vladimir również otrzyma nową animację chodzenia?

Pracownik Riotu odpowiedzialny za tworzenie w ostatnim czasie konceptów nowych animacji chodzenia dla dużej liczby postaci po raz kolejny zaprezentował swój pomysł tym razem związany z Vladimirem.

W przypadku tej postaci zaprezentowana animacja ma być potencjalnie animacją chodu odgrywaną przez zakupem butów.Główną wątpliwością w przypadku tego pomysłu jest fakt, że mimo pewnych różnic animacja ta jest w miarę podobna do animacji obecnej już na serwerach live. Sama animacja zaprezentowana została poniżej:

Jak zawsze w przypadku tego typu pomysłów należy podkreślić, że istnieje spora doza prawdopodobieństwa, że ostatecznie zostaną one odrzucone i nigdy nie będzie im dane zawitać na serwery live.

Aktualizacja: W związku z dużą ilością zmian w animacjach pracownicy Riotu przygotowali specjalny materiał wideo prezentujący wszystkie obecne aktualizacje w tym aspekcie. Film ten prezentuje się następująco:

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/WJOETQ8X-quick-gameplay-thoughts-november-14

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.