Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Vileroze opuszcza Velocity eSports

Toplaner Velocity eSports umieścił na swoim twitterze krótką notkę na temat tego, że opuszcza zespół. Głównym powodem jaki podał w swojej lakonicznej wypowiedzi jest fakt, że nie czuje się komfortowo na górnej alei. Był on również drugim (Po Alex Ichu) ojcem oraz mężem grającym w LCS. Profesjonalne granie było powodem wielu wyrzeczeń w stosunku do rodziny.

Vileroze przez większość sezonu letniego grał na midzie i nie był zadowolony z przenosin na inną pozycję.Role swap w VES był skutkiem innej zmiany, która miała miejsce dwa tygodnie temu, kiedy z zespołu wyrzucony został Cris, a do do drużyny dołączył ecco (były gracz Team MRN).

Velocity eSports zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli LCS NA z bilansem 4-16. Są w sezonie letnim najgorszą ekipą w Stanach, tracąc do szóstego miejsca aż pięć zwycięstw. Do końca Summer Splitu zostało jeszcze 8 spotkań, więc teoretycznie są oni w  stanie wyjść ze strefy spadkowej i dostać się do playoffów, ale zawodnicy z VES z pewnością zdają sobie sprawę, że byłoby to arcytrudne zadanie. Mimo wszystko, zmiany w składzie wskazują na to, że VES cały czas będzie chciało grać na profesjonalnym poziomie i po nieudanym debiucie wrócić do LCSa w kwalifikacjach do 4 sezonu.

Nie pojawił się jeszcze żadne plotki na temat zastępcy Vileroze’a. Wątpliwe jest jednak, żeby do składu wrócił Cris. Najpoważniejszymi kandydatami w tym momencie są Nickwu (aktualnie rezerwowy Vulcun) oraz MegaZero (amatorskie comLexity Gaming).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.