Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Video Tips and Tricks part 7.

Tips and TricksWitajcie przywoływacze w serii wpisów o videoporadach. Jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka, to koniecznie zapoznajcie się z nim! Następca porcja trików i porad już gotowa, zapraszam!


http://www.youtube.com/watch?v=xX_ADvQCsDw

1. Baituj przeciwnika podczas gdy masz mniejszy poziom; udawaj przestraszonego oraz niepewnego siebie. Z momentem gdy do wbicia levela będzie Ci potrzeba jednego creepa ustaw się w takiej pozycji, w jakiej będziesz miał najbardziej dogodny punkt do prowadzenia ofensywy.

2. Porada głównie dla supportów ale nie tylko. Ważnym punktem podczas lining phase jest zoning, czyli robienie każdego możliwego manewru, który będzie trzymał na dystans wrogów oraz nie pozwalanie im na swobodną grę.

3. Jeśli widzisz przeciwnego junglera na mapie, z łatwością możesz “zapuścić” się we wrogą część jungli i “pomóc” mu ją czyścić.

4. Pamiętaj o tym, że gdy masz mało życia to team fight się dla Ciebie nie kończy. Szukaj możliwość aby bezpiecznie dalej uczestniczyć w bitwie, wyjątkiem jest sytuacja, w której nie masz żadnego asa w rękawie (bariera, heal) i od śmierci dzielą Cię 1-2 hity od przeciwnika.

5. Fakt, że nasi sprzymierzeńcy spamują pingiem np. aby zniszczyć wieżę lub ją obronić nie oznacza, że mamy tam bezmyślnie się pchać. Pamiętaj aby polegać głównie na własnych osądach.

 

 

 

#Porady opisane wyżej był testowane na wysokim elo, a więc działają na każdym etapie i poziomie gry.
#Filmik nie jest moją własnością.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.