Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Video Tips and Tricks part 6.

Tips and TricksWitajcie przywoływacze w serii wpisów o videoporadach. Jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka, to koniecznie zapoznajcie się z nim! Następca porcja trików i porad już gotowa, zapraszam!


http://www.youtube.com/watch?v=kY-cLejlDO8

1. Zawsze staraj się ruszać podczas walki z przeciwnikiem, nawet gdy stoisz dokładnie obok nich. W ten sposób będziesz mógł zmniejszyć ryzyko zostania uderzonym przez skillshoty, lub przynajmniej utrudnisz to przeciwnikowi zwłaszcza gdy dość słabo gra postacią.

2. Jeśli starasz się zabić Nidalee i widzisz, że : nie ma koło niej żadnych krzaków, jest w ludzkiej formie bądź jej skok jest na cooldownie, jest to najlepszy sposób na stawienie jej czoła.

3. Następną metodą (rzadziej używaną) do gangowania jest wejście za turretem wroga. Jest to bardzo ryzykowny sposób, nawet gdy przeciwnik jest na low hp, dlatego zawsze uważaj i bądź w 100% pewien, że taki sposób się uda. NIGDY nie rób tower dive na niskim poziomie.

4. Gdy nasza drużyna przegrała team fight i większość jest na low hp, pamiętaj, że przeciwnik często zaczyna być chciwy i goni nas do “upadłego”. Jest to dobry sposób na wyprowadzenie kontry.

 

 

 

#Porady opisane wyżej był testowane na wysokim elo, a więc działają na każdym etapie i poziomie gry.
#Filmik nie jest moją własnością.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.