Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Video Tips and Tricks part 4.

Tips and TricksWitajcie przywoływacze w serii wpisów o videoporadach. Jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka, to koniecznie zapoznajcie się z nim! Zapraszam na nieco spóźniony odcinek porad i trików!


http://www.youtube.com/watch?v=im_v-xFnbfw

1. Ze względu na fakt, że Nautilus ma bardzo duże tekstury w porównaniu do innych postaci, to jego tekstury wystają za małe ściany, dzięki czemu może on przeciągać się przez nie i traktować je jakby ich w ogóle nie było. Okazuje się to być bardzo pomocnym przy ucieczce czy próbach gankowania.

2. Jedna z podstawowych porad i jedna z najbardziej skutecznych. Jeśli przegrywamy naszą linię głównie chodzi o pozycję mid/top, to warto jest zainwestować w takie itemy, które zapewnią nam odpowiednio mres lub armor. Ważną rzeczą do zapamiętania jest fakt, iż bardziej opłacanym jest mieć więcej defensywnych statów aniżeli ofensywnych, wynika to z tego, że mimo zmniejszonego dmg zadamy wtedy więcej obrażeń podczas wymiany ognia i prawdopodobieństwo przeżycia wzrasta.

3. Jeśli znajdujesz się w ligach poniżej platyny i Twoja drużyna zbyt długo zbiera się na invade to powiedz im aby się rozeszli w przeciwnym razie stracą cenny exp i gold na swoich liniach, który nie będzie warty w najlepszym wypadku spóźnionego first blooda.

4. Jeśli grasz championem z dosyć małymi obrażeniami, najlepszym wyborem jest farmienie na linii tak aby przeciwnicy Cię widzieli, a Twój team mógł w spokoju zrobić barona.

Do zobaczenia w następnym odcinku!

#Porady opisane wyżej był testowane na wysokim elo, a więc działają na każdym etapie i poziomie gry.
#Filmik nie jest moją własnością.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.