Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Video Tips and Tricks part 3.

Tips and TricksWitajcie przywoływacze w serii wpisów o videoporadach. Jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka, to koniecznie zapoznajcie się z nim! Mam nadzieję, że dzięki tym wpisom każdy podnosi swój poziom wiedzy lub ją odświeża. Zapraszam!


http://www.youtube.com/watch?v=yI5v3qO9aVw

1. Użycie flasha automatycznie po grabie Thresha utrudnia ucieczkę przed hookiem oraz minimalnie wydłuża dystans jaki hook przebędzie. Jest to bardzo pomocne, zwłaszcza przy pogoniach za wrogiem. Nauka tego nie jest bardzo trudnym zadaniem, za to efekty będą widoczne.

2. Jeśli nie masz możliwości ogłuszenia Lissandry przed wykonaniem jej “skoku”, poczekaj, aż zużyje go, a następnie zaatakuj ją. Porada tyczy się głównie takich postaci jak Jarvan czy Xin Zhao, którzy po nieudanym wykonaniu swojego combo Q + E przy ganku nie są w stanie nic więcej zrobić.

3. Przy walkach z postaciami, które mają dasha lub aktywnego flasha należy zwrócić szczególną uwagę, by nie dać im szansy dojścia do jakiejkolwiek ściany, przez którą jest możliwa ucieczka.

4. Jeśli w przeciwnym teamie Kayle jest squishy targetem, najlepszym pomysłem jest wczesne skupienie się na niej, co spowoduje, że użyje ona ulti na siebie i będziecie w stanie przerzucić się na walkę z bardziej istotnymi champami np. AD carry, którzy nie będą mieli możliwości ucieczki oraz jakiekolwiek ochrony ze strony teamu.

5. PAMIĘTAJ! To, że Twój jungler jest gdzieś niedaleko Twojej linii nie oznacza, że ma zamiar Ci pomóc. Główna porada dla osób grających na low-elo, którzy myślą, że mogą wtedy swobodnie chodzić po całej rozległości linii, bez względu na wrogów.

Dziękuję wszystkim za oglądanie/czytanie materiału.

Powodzenia na Polach Sprawiedliwości!

Ciąg dalszy nastąpi …

#Porady opisane wyżej był testowane na wysokim elo, a więc działają na każdym etapie i poziomie gry.
#Filmik nie jest moją własnością.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.