Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Video Tips and Tricks part 2.

Tips and TricksWitajcie przywoływacze w serii wpisów o videoporadach, jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka koniecznie zapoznajcie się z nim! Gotowi na kolejną dawkę podnoszenia skilla? No to zaczynamy!

1. Jeśli użyjesz flasha podczas używania taunta Shenem, to zwiększy to jego zasięg i pole działania. Zwróć uwagę, że dzięki flashowi jesteś w stanie całkowicie zmienić obszar działania taunta. Bardzo pomocna porada, która zwiększa szanse powodzenia ganka zaczynającego się od flasha lub podczas pogoni za wrogiem.

2. Jeśli zacząłeś bić Barona i przeciwnik zorientował się w sytuacji bardzo często opłaca się cofnąć. Jeśli przeciwnikowi uda się zainicjować walkę musicie sobie radzić nie tylko z obrażeniami od przeciwników, ale także od Barona co znacznie obniża Wasze zdolności. Bardzo dobrą praktyką jest spushowanie linii przed pójściem na Barona – wtedy przeciwnik często będzie musiał wysłać jedną lub więcej postaci do poradzenia sobie z sytuacją, a w tym czasie macie ułatwione zadanie.

3.Pamiętaj aby zwracać uwagę na zasięg ataku turreta! Jest to bardzo ważne aby podczas rozmaitych sytuacji pod wieżami umieć się pozycjonować co da nam przewagę. Gdy sojusznik jest poza polem “widzenia” turreta i zostanie zaatakowany przez wroga, który stoi w polu blisko wieży to aggro wieży nie przerzuci się na niego.

4. Jeśli przegrywasz team fight i wszyscy z Twojego teamu zaczynają się cofać – nigdy nie cofaj się w grupie; jeśli tak zrobisz, postacie używające skilli aoe (czary obszarowe) będą miały łatwiejsze zadanie.

Dziękuję za uwagę! Ciąg dalszy nastąpi, zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opinii!

Do zobaczenia za dwa dni!

#Porady opisane wyżej był testowane na wysokim elo, a więc działają na każdym etapie i poziomie gry.
#Filmik nie jest moją własnością.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.