Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Video Tips and Tricks part 1.

Od dzisiaj, co dwa dni na stronie będą się ukazywały video filmiki z różnymi ciekawymi sztuczkami oraz trikami.
Oczywiście, same filmiki będą w języku angielskim, ale będą one opisane oraz wytłumaczone. Myślę, że z racji tego, że nie są one długie to ich oglądanie nie będzie męczące, a będzie można się trochę nauczyć co naprawdę potrafi pomóc w późniejszej grze. A więc, do dzieła:

1. Grabowanie blitzem blue przeciwnego teamu jest bardzo efektywne – potrafi zdezorientować wrogiego junglera. Zapamiętajmy fakt, że jeżeli opóźnimy “pracę” junglera to każda z sojuszniczych linii będzie miała łatwiej. Oczywiście takie sztuczki mogą nie przejść na wyższym elo, ale jeżeli już gramy robotem to czemu nie spróbować :).

2. Nigdy nie inicjuj walki jeżeli nie ma koło Ciebie sojuszników. Walki 1 vs 5 lub brak wyczucia w inicjowaniu może doprowadzić do tragedii. W late game przedwczesne zginięcie NAWET supporta może doprowadzić do przegranej.

3. Stuny nie stackują się, więc naucz się dobrze je “nakładać”, przy najnowszym systemie pokazywania długości stuna jest to o wiele łatwiejsze. Ma to zastosowanie szczególnie podczas ganków oraz teamfightów – “stun lock” jest bardzo skuteczną techniką i pomaga maksymalnie wykorzystywać połączenia championów (stun lock – nakładanie CC tuż po tym, gdy skończyło się poprzednie – dzięki temu wydłużamy czas unieruchomienia przeciwnika).

4. Nigdy nie rób facechecka; nie wchodź w krzaki nie wiedząc gdzie mniej więcej są Twoi wrogowie. Jest to jedna z cech, która potrzebuje odpowiedniego treningu i przede wszystkim dobrego map control. Prosta reguła: wszędzie missy -> nie wchodź broń Boże w żadne krzaki bez ich wcześniejszego sprawdzenia.

Na tym koniec pierwszego odcinka, zapraszam za dwa dni na następny.

Powodzenia na polach sprawiedliwości!

Czekam na Wasze komentarze!
#Filmik nie jest moją własnością.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.