Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Video Tips and Tricks part 5.

Tips and TricksWitajcie przywoływacze w serii wpisów o videoporadach. Jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka, to koniecznie zapoznajcie się z nim! Następca porcja trików i porad już gotowa, zapraszam!


http://www.youtube.com/watch?v=kASAyUNs-oo

1. Nie wymuszaj ganków, ani nie daj się zwabić podczas ich trwania pod wieżę wroga (zwłaszcza na małym poziomie). Jeśli plan się nie powiódł idź dalej junglować lub wracaj na swoją linię. Na pewno każdy z nas był świadkiem ganków, które nie miały prawa się udać, a mimo to zawodnicy dalej chcieli je kontynuować; w najlepszych wypadku oboje stracicie swoje escape mechanismy (np. flash), w najgorszym – oboje padniecie.

2. Nie wykorzystuj od razu swoich skilli, które działają na zasadzie podbicia lub skoku (np. ult Jarvana), jeśli mamy za przeciwnika postać z skillshotami np. Xeratha, łatwiej będzie nam je unikać.

3. Pasyw Zaca jest traktowany jako “neutral monster”, dlatego na jego “glutkach” można używać smite (bardzo przydatny w pewnych sytuacjach np. blisko wieży przeciwnika). Jeśli jesteś postacią bijącą z czarów aoe; poczekaj aż plazma będzie obok siebie i następnie zaatakuj wszystkie cztery części na raz.

4. Niekiedy najlepiej jest poczekać aż “bariera” przeciwnika zniknie a następnie zacząć go atakować, trwa ona niezbyt długo a pozostawienie ważnych skilli ułatwi nam zabicie wroga.

To wszystko w tym odcinku, powodzenia na Field of Justice !

#Porady opisane wyżej był testowane na wysokim elo, a więc działają na każdym etapie i poziomie gry.
#Filmik nie jest moją własnością.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.